Lampy sufitowe LED

ERROR 404


Podana strona nie istnieje bądź jest w trakcie modyfikacji
Aby przejść na strone główną kliknij tutaj

Lampy sufitowe LED w sklepie Orios.pl

Oświetlenie sufitowe LED to znakomity wybór dla wszystkich osób, które chcą troszczyć się o środowisko naturalne oraz zależy im na funkcjonalnym i pięknym oświetleniu mieszkania. Dzięki swojej dużej wydajności lampy sufitowe LED są też bardzo ekonomicznym rozwiązaniem o wieloletniej trwałości.

lampy sufitowe LED

Lampy sufitowe - dlaczego warto je wybrać?

Jedną z głównych zalet lamp sufitowych w technologii LED jest ich długa żywotność sięgająca blisko 50 000 godzin co przekłada się na kilka lat ciągłej, bezawaryjnej pracy. Oprócz tego lampa sufitowa LED jest odporna na ciągłe włączanie i wyłączanie ( w odróżnieniu od klasycznej żarówki ). Nie potrzebuje również dodatkowego czasu aby świecić z pełną jasnością - dzieje się to natychmiast.

Sprawdź nasze lampy sufitowe LED w dobrej cenie

Nasze lampy sufitowe LED występują również w wersji z opcją ściemniania światła. Pozwala to kontrolować jasność światła czy to za pośrednictwem pilota, smartfona z dedykowaną aplikacją czy też innych akcesoriów. Za sprawą funkcji ściemniania światła jakie posiadają lampy sufitowe LED można stworzyć wieczorem przytulny i unikalny klimat w salonie czy też sypialni.

Lampy sufitowe LED - ile powinny mieć lumentów?

W odróżnieniu od klasycznych żarówek, lampy w technologii LED nie potrzebują do uzyskania większej jasności wzrostu poboru prądu wyrażonego w Watach. Aby znaleźć mocniej świecącą żarówkę wystarczy po prostu sprawdzić ilość lumenów podaną przez producenta.

Lampa sufitowa - funkcjonalność na najwyższym poziomie

Za sprawą różnorodności kształtów, kolorów i wzorów lampy sufitowe LED stanowią idealny sposób na oświetlenie przestrzeni mieszkalnych i tworzeniu własnych, unikalnych aranżacji. Ich uniwersalny charakter sprawia, że można je wykorzystać w każdym pomieszczeniu bez względu na styl. Lampy sufitowe znajdą swoje miejsce zarówno we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych jak i też urządzonych w stylu retro.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu lamp sufitowych LED?

Dokonując wyboru lamp sufitowych dobrze jest zastanowić się jaką funkcję mają one spełniać w danym pomieszczeniu. Czy lampa sufitowa ma służyć jako element ogólnego oświetlenia, czy ma zostać wykorzystana jako oświetlenie miejscowe ( w kąciku do czytania ) lub też element oświetlenia dekoracyjnego.