Lampy wiszące LED

ERROR 404


Podana strona nie istnieje bądź jest w trakcie modyfikacji
Aby przejść na strone główną kliknij tutaj

Lampy wiszące LED w dobrej cenie

wiszące LED lampy w jadalni

Wiszące lampy LED to zaraz obok lamp stojących czy też ściennych, jeden z najbardziej modnych i popularnych sposobów oświetlenia przestrzeni mieszkalnej. Lampy wiszące można z powodzeniem wykorzystać do oświetlenia stołu w jadalni czy też biurka w gabinecie. Możliwości są ogromne, a fakt wykorzystania technologii LED sprawia, że wiszące LED lampy mają dodatkowo przewagę jeżeli chodzi o energooszczędność.

Warto wspomnieć również o tym, że lampy wiszące to prawdziwa kwintesencja eleganckiego wnętrza. Już wieki temu efektowne żyrandole przyciągały uwagę gości bogatych salonów. Lampa wisząca w kolorze złota, srebra lub klasycznej czerni to idealne uzupełnienie nowoczesnego, lecz klasycznego wnętrza.

Lampa wisząca LED - na jakiej wysokości powinna być zamontowana?

W przypadku montażu w kuchni lub jadalni, lampa wisząca powinna znajdować się na wysokości około jednego metra nad stołem. Pozwoli to na bezproblemowe korzystanie z jadalni w trakcie posiłków lub spotkań z bliskimi i znajomymi. Jeżeli zależy Państwu na nieco bardziej elastycznym rozwiązaniu, zawsze można wybrać nowoczesne lampy wiszące z możliwością regulacji ich wysokości.

Z jakich materiałów najczęściej są wykonane lampy wiszące LED?

LED lampy wiszące najczęściej są wykonane z materiałów, które pozwalają podkreślić ich wyjątkowy charakter. Spotkać zatem można minimalistyczne lampy wiszące wyprodukowane ze stalowych elementów, lampy wiszące LED drewniane, lampy wiszące z materiałowym kloszem czy też lampy wiszące, do których konstrukcji w głównej mierze wykorzystano szkło. Każdy z tych materiałów ma swój wyjątkowy urok. Złota lampa wisząca z kloszem wykonanym z matowego szkła prezentuje się niezwykle elegancko. Na pewno upiększy nie jeden salon. Lampy wiszące wykonane z czarnego tworzywa sztucznego natomiast wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Będą służyć Państwu niestrudzenie przez wiele lat użytkowania!

Wiszące LED lampy dla każdego

Lampy wiszące LED cały czas cieszą się olbrzymim zainteresowaniem ze strony klientów. Co ma na to wpływ? Z całą pewnością ich nowoczesny design, który sprawia, że lampy wiszące LED będą pasowały do każdego typu pomieszczenia. Ich popularność wynika również z dużej energooszczędności oraz faktu, że lampy wiszące LED są najzwyczajniej w świecie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Ogromną zaletą lamp wiszących dostępnych w sklepie Orios jest ich uniwersalność. Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną, która wpasuje się w preferencje każdego klienta. Czarne lampy wiszące będą świetnie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach, urządzonych w stylu skandynawskim. Jaśniejsze modele natomiast będą subtelną, a przy tym funkcjonalną ozdobą każdego pokoju. Lampa złota lub srebrna wisząca sprawdzi się w każdej jadalni lub łazience.

Nowoczesne lampy wiszące LED sterowane pilotem

Lampy wiszące LED mogą być również sterowane za pomocą pilota. Takie rozwiązanie pozwala zmienić temperaturę barwy światła ( ciepła lub zimna ), zmienić sam kolor światła czy też regulować jasnością.