Kinkiety LED

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Kinkiety LED - idealne źródło światła

Nowoczesne kinkiety LED potrafią stworzyć niezwykle nastrojowe, przytulne oświetlenie które wpływa na odbiór danego pomieszczenia. Ze względu na swoją uniwersalność kinkiety sprawdzą się nie tylko w biurze, korytarzu ale również jako element oświetlenia lustra czy też ważna część dekoracyjna w mieszkaniu.

Ekonomiczne rozwiązanie czyli dlaczego warto wybrać kinkiet LED

Kinkiety LED warto z całą pewnością wybrać ze względu na ich trwałość i znakomitą efektywność energetyczną. W porównaniu do klasycznych źródeł światła kinkiet LED pozwala zaoszczędzić nawet do 90% energii elektrycznej.

kinkiet LED w klasycznym stylu

Kinkiet LED to doskonała lampa ścienna

Kinkiet ze względu na swoją uniwersalność można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Kuchnia, salon, przedpokój czy łazienka to tylko niektóre miejsca gdzie źródła światła takie jak kinkiety znajdą swoje zastosowanie. Co istotne przy pomocy kinkietów można w danym pomieszczeniu stworzyć kompleksowe oświetlenie jak i też wykorzystać kinkiet jako światło punktowe.

Oświetlenie łazienki - kinkiety LED

Najczęściej dostęp do światła dziennego w łazience jest mocno ograniczony. Z tego też względu należy zadbać o odpowiednie oświetlenie miejsca gdzie wykonujemy naszą codzienną toaletę. Kinkiety w łazience zazwyczaj służą do oświetlenia lustra ale z powodzeniem mogą również służyć jako główne źródło światła przy ich odpowiednim rozmieszczeniu.

Jak zamontować kinkiety LED?

Wszystkie oferowane w naszym sklepie kinkiety posiadają instrukcję obsługi oraz montażu zawierającą wszystkie niezbędne informacje odnośnie procesu instalacji. Zaleca się aby sam montaż przeprowadził specjalista ze względu na niebezpieczeństwa związane z instalacjami elektrycznymi 230V.