Lampy biurkowe LED

ERROR 404


Podana strona nie istnieje bądź jest w trakcie modyfikacji
Aby przejść na strone główną kliknij tutaj

Lampy biurkowe LED zadbaj o odpowiednie oświetlenie miejsca pracy

Jeżeli w czasie pracy lub nauki zaczynają Cię prześladować bóle oczu lub głowy to najczęściej jest to spowodowane niewystarczającym oświetleniem. Może to najwyższa pora aby zastanowić się czy lampka biurkowa nie będzie dobrym rozwiązaniem tego problemu. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór lampek biurkowych LED.

Jaką jasność powinna mieć lampka biurkowa LED?

Jak pokazują przeprowadzone badania już 200 lumenów światła więcej jest w stanie w znaczący sposób podnieść komfort czytania i przynieść ulgę oczom. Optymalna wartość to jednak przedział pomiędzy 400 a 600 lumenów. Co istotne to że lampka posiada taką wartość wcale nie oznacza, że trzeba cały czas z niej korzystać. Praktycznie każda lampka biurkowa LED posiada bowiem opcje ściemniania. Dzięki temu każdy może dopasować jasność do swoich osobistych preferencji.

lampka biurkowa LED w białym kolorze

Gdzie najlepiej ustawić lampki biurkowe?

Rozmieszczenie lampki biurkowej ma dość znaczący wpływ. Podstawowa zasada jest taka aby w przypadku osoby leworęcznej lampka znalazła się po prawej stronie, a praworęcznej po lewej. Dzięki takiemu rozmieszczeniu będzie można uniknąć cieni na dokumentach znajdujących się na biurku.

Lampka biurkowa czyli pomoc w nauce

Lampki na biurko z całą pewnością będą pomocne również w przypadku dzieci, które rozpoczynają naukę. Lampka biurkowa będzie towarzyszyć maluchowi podczas odrabiania zadań domowych i zdobywania nowej wiedzy.

Oświetlenie biurkowe LED w dobrej cenie

Aby pracować wydajnie zalecamy dobór odpowiedniej lamki biurkowej LED. Dostępne w naszej ofercie lampki biurkowe LED występują w wielu rozmiarach i stylach. Znajdą zatem Państwo zarówno model, który sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach jak i też gabinecie urządzonym w stylu retro.

Szeroki wybór lampek biurowych LED w sklepie Orios.pl

Wybierając lampki biurkowe LED warto zastanowić się nad doborem barwy światła jakie oferuje dany model. Ogólnie przyjmuje się, że do pracy lepiej sprawdzi się barwa światła zimna a w przypadku relaksu barwa światła ciepła. Jeżeli ktoś ceni sobie uniwersalność to w naszym sklepie znajdzie również lampki biurkowe LED, które dają możliwość zmiany barwy światła według potrzeb użytkownika.