Plafony

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Plafony do kuchni i łazienki

Plafon to w dużym uproszczeniu bardzo funkcjonalna lampa sufitowa. Źródłem światła w plafonie może być zarówno tradycyjna żarówka jak i też oświetlenie typu LED. Natomiast uniwersalny design plafonów sprawia, że bez problemu można dopasować je do każdego pomieszczenia.

Plafony sufitowe

Plafony najczęściej wykorzystuje się w przypadku takich pomieszczeń jak kuchnia lub łazienka. Dzięki swojej konstrukcji nie zabierają potrzebnego miejsca, jednocześnie zapewniając odpowiednie oświetlenie pomieszczenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby plafony znalazły się w salonie czy też sypialni. Ogólnie można przyjąć iż plafony sprawdzą się najlepiej w mniejszych, ciasnych pomieszczeniach gdzie liczy się każdy wolny centymetr powierzchni użytkowej.

Plafony – jak je prawidłowo zamontować?

Instalacja plafonów może wydawać się na pierwszy rzut oka skomplikowana, ale jest to mylne wrażenie. Proces instalacji powinien przebiegać szybko i sprawnie, zwłaszcza, że każda lampa wyposażona jest w instrukcję obsługi z niezbędnymi schematami. Wystarczy zatem postępować zgodnie z instrukcją aby cieszyć się już po kilku chwilach pięknym oświetleniem z plafona.