Reflektory LED

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Reflektory LED

Jeżeli szukają Państwo sposobu na wyeksponowanie elementów wyposażenia mieszkania takich jak obrazy, ozdobne statuetki czy też fotel to znakomicie w tym celu sprawdzą się reflektorki LED. Reflektory LED stanowią znakomity przykład punktowego oświetlenia, które pozwala zwrócić uwagę domowników i gości na konkretny element wystroju wnętrza.

reflektory LED z czujnikiem ruchu

Czy LED reflektory można montować w łazience?

Reflektory LED znajdą swoje zastosowanie również w takim pomieszczeniu jak łazienka. Mogą tam pełnić taką samą funkcję jak lampa sufitowa lub też stanowić osobne, punktowe źródło światła. Oczywiście reflektory, które mają trafić do łazienki powinny posiadać odpowiedni stopień ochrony IP. Wszystko przez panującą w łazience wilgoć. Zalecamy zatem wybór reflektorków posiadających stopień ochronny przynajmniej IP44.

Niezastąpione źródła światła w domu - reflektor LED

Ledowe reflektory znajdują zastosowanie zarówno w eleganckich pomieszczeniach jak i też nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Dzięki nim będziesz w stanie stworzyć idealną aranżację oświetleniową w dużych jak i też nieco bardziej ciasnych pomieszczeniach jak łazienka lub przedpokój.

Lampa sufitowa w formie reflektora LED - dobierz barwę światła

Dobór barwy światła jakie oferują reflektory sufitowe powinien być podyktowany osobistymi preferencjami użytkownika. Można oczywiście wziąć dodatkowo pod uwagę czy reflektor LED będzie zainstalowany w miejscu do nauki, pracy czy też wypoczynku ( wtedy zaleca się odpowiednio zakup reflektora o barwie światła zimnej i ciepłej w przypadku funkcji relaksującej ).

Reflektor LED - jak wygląda montaż?

Montaż reflektorów LED zależy w dużej mierze od danego modelu. Reflektory zawsze posiadają obszerną i wyczerpującą instrukcję montażu, która dokładnie podpowiada jak prawidłowo zainstalować oświetlenie. Wystarczy postępować krok po kroku według zamieszczonych w instrukcji montażu porad.