Oprawy wpuszczane LED

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Oprawy wpuszczane LED - jakie wybrać?

W sklepie Orios.pl znajdą Państwo bardzo bogaty wybór opraw wpuszczanych LED, montowanych na suficie. Nasza stała oferta obejmuje oprawy wpuszczane w różnych kształtach - okrągłe, prostokątne czy też podłużne. Oprawy wpuszczane LED najczęściej wykonane są z takich materiałów jak stal, tworzywo sztuczne, szkło lub aluminium. Dzięki temu każdy klient będzie w stanie dobrać idealną oprawę do swoich potrzeb.

Oprawy wpuszczane 12V lub 230V

Nowoczesne oprawy wpuszczane dostępne są zarówno w wariantach na prąd 12V lub 230V. Sprawia to, że bez problemu można je wykorzystać jako źródło światła w sypialni, salonie, kuchni, łazience czy też biurze. Szeroka paleta kolorów i wzorów daje możliwość dopasowania opraw wpuszczanych do stylu danego pomieszczenia - od nowoczesnego po styl retro.

oprawy wpuszczane LED - nowoczesne oświetlenie

Oprawy wpuszczane - zwróć uwagę na stopień ochrony

W przypadku montażu oprawy wpuszczanej w łazience należy zdecydować się na wybór urządzenia o odpowiednim stopniu ochrony IP. Wszystko ze względu na panującą w łazience wilgoć i możliwość ochlapania wodą. Przyjmuje się, że minimalny stopień ochrony, który zapewni bezpieczeństwo użytkowania to IP44.

Sposób na niższe rachunki za prąd czyli oprawy wpuszczane LED

Za sprawą zastosowania technologii LED oprawy wpuszczane są idealnym wyborem dla osób, które szukają energooszczędnego źródła światła. Oświetlenie w technologii LED jest do 90% bardziej oszczędne niż tradycyjne żarówki. Na plus tego rozwiązania należy także zaliczyć fakt, że produkty LED odznaczają się dużą żywotnością wynoszącą nawet 50 000 godzin pracy.