Lampy wiszące

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Lampy wiszące do salonu

Lampy wiszące należą do najbardziej popularnych i uniwersalnych rozwiązań jeżeli mowa o oświetleniu stosowanym w naszych domach. Jest to po prostu oświetlenie, które sprawdza się w każdej sytuacji, dając nie tylko przyjemny i przytulny efekt oświetleniowy ale stanowiąc również istotny element dekoracyjny pomieszczeń. Bogactwo wzorów i kształtów lamp wiszących przekłada się również na to, że z powodzeniem można je dopasować do wnętrza w każdym stylu.

Lampa wisząca czyli wyjątkowe źródło światła w Twoim domu

Lampa wisząca może zostać wykorzystana jako jeden z centralnych elementów dekoracyjnych salonu czy też kuchni. Będzie przyciągać wzrok domowników i gości na środek pomieszczenia, podkreślając charakter całego pokoju lub salonu. Wybierz lampę wiszącą w stylu vintage lub też rustykalnym i zadbaj o odpowiednie  dodatki aby cieszyć się z wyjątkowego wyglądu swojego domu.

Na jakiej wysokości zamontować lampę wiszącą?

Podczas montażu lamp wiszących należy mieć na uwadze na jakiej wysokości będą one zainstalowane. Zawieszenie lampy zbyt nisko może przeszkadzać podczas przemieszczenia się. Najlepiej trzymać się zasady według której lampa wisząca powinna znajdować się w odległości od 80 do stu centymetrów od stołu nad którym będzie zainstalowana.