Żarówki LEDOWE do domu

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Żarówki LEDOWE do domu - ekonomiczne oświetlenie

Za sprawą rozwoju technologii oświetlenie LEDOWE stało się znakomitym wyborem dla osób ceniących sobie nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy szeroki wybór żarówek LEDOWYCH. Żarówki LEDOWE do domu dzięki swoim niewielkim gabarytom znajdują zastosowanie w oprawach i żyrandolach jak i też oświetleniu dekoracyjnym. Sprawdzą się wszędzie tam gdzie tego Państwo potrzebują

Zalety żarówek LEDOWYCH

Do głównych zalet żarówek zaliczyć trzeba ich energooszczędność sięgająca prawie 90%. Dodatkowo posiadają one zdecydowanie dłuższą żywotność niż tradycyjne żarówki. Na ich plus przemawiają także niewielkie gabaryty oraz bycie przyjaznymi dla środowiska naturalnego ( nie posiadają rtęci i ołowiu ).

żarówki LED zamontowane w oświetleniu sufitowym

Jaką jasność powinna mieć żarówka LEDOWA do domu?

Jasność żarówek LEDOWYCH powinna być dopasowana do pomieszczenia w którym mają być zamontowane. Jeżeli kilka żarówek LEDOWYCH zostanie zamontowanych jako wielopunktowe oświetlenie sufitowe to wystarczy aby pojedyncza żarówka posiadała jasność na poziomie od 200 do 400 lumenów.

Żarówki LEDOWE z funkcją ściemniania

Dla osób ceniących sobie uniwersalność i możliwość dostosowania źródła światła przygotowaliśmy w naszej ofercie żarówki LEDOWE wyposażone w funkcję ściemniania. Dzięki temu będzie można stworzyć w sypialni lub salonie urokliwy i wyjątkowy nastrój gdy zajdzie takowa potrzeba.

Barwa światła żarówki LEDOWEJ do domu - dobierz odpowiednią

Wybierając żarówkę LEDOWĄ do domu warto dobrać odpowiednią barwę światła. Zupełnie inna barwa światła sprawdzi się w przypadku miejsca odpoczynku a zupełnie inna w miejscu pracy. Dlatego też do pomieszczeń takich jak sypialnia polecamy żarówki LEDOWE o barwie światła ciepłej natomiast do gabinetu żarówki ledowe o barwie zimnej.