Żarówki LED E14

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Żarówki LED E14

Żarówki LED E14 należą do jednych z najczęściej stosowanych żarówek na rynku. To właśnie pod gwint E14 producenci zazwyczaj tworzą swoje produkty oświetleniowe. Jeżeli zatem posiadają Państwo lampę z gwintem E14 i chcecie przejść z klasycznego źródła światła na nowoczesną i oszczędną technologię to żarówka LED E14 będzie znakomitym wyborem.

żarówka z gwintem E14

Jaką jasność powinna mieć żarówka LED E14?

Jasność żarówek LED podaje się w lumenach ( wartość w watach w przypadku ledowych produktów dotyczy wyłącznie zużycia energii ). W zależności od przeznaczenia i miejsca montażu przyjmuje się, że żarówka LED powinna posiadać jasność z zakresu od 400 do 1300 lumenów.

Jaką barwę światła może posiadać żarówka LED E14?

Wybierając żarówkę LED należy sprawdzić na opakowaniu jaką barwę światła emituje. Żarówki LED E14 dostępne są zarówno w barwie światła ciepłej jak i też barwie zimnej. Dobór odpowiedniej barwy powinien być podyktowany osobistymi preferencjami użytkowników lub też miejscem montażu żarówki.

Jaki kształt mogą posiadać żarówki LED E14?

Zastosowanie gwintu E14 pozwala żarówkom ledowym tego rodzaju na posiadanie różnorodnych kształtów. Zatem żarówki led z małym gwintem mogą występować w postaci świecy, płomienia, w formie kropli, kolby czy też rurki.