Żarówki Smart Home

ERROR 404


Podana strona nie istnieje bądź jest w trakcie modyfikacji
Aby przejść na strone główną kliknij tutaj

Żarówki Smart Home

Szukasz nowoczesnego sposobu na oświetlenie swojego domu? Skorzystaj zatem z możliwości jakie dają żarówki SmartHome. Dzięki możliwości sterowania żarówką LED za pomocą smartfona lub tabletu w sieci wi fi możesz dowolnie dopasować oświetlenie do swoich potrzeb. Żarówki typu smart home sprawdzą się również w przypadku wizyty znajomych czy też wieczornej, romantycznej kolacji. W szybki i prosty sposób inteligentne żarówki pozwolą Ci stworzyć urokliwy nastrój w pomieszczeniu.

inteligentne żarówki użyte do podświetlenia stanowiska komputerowego

Inteligentne żarówki do domu - co warto wiedzieć przed zakupem?

Wybierając inteligentne żarówki warto pomyśleć o ich kompatybilności z popularnymi asystentam głosowymi. Wybrane modele mogą bowiem bez problemu współpracować z Alexa lub też asystentem Google co sprawia, że sterowania oświetleniem w domu jest jeszcze prostsze i wygodniejsze. Nie musisz nawet wstawać z kanapy - wystarczy, że wydasz odpowiednią komendę głosową a światło zmieni kolor lub swoje natężenie.

Inteligentne żarówki Wi Fi

Żarówki LED wi fi wyposażone są w kilkanaście trybów działania oraz funkcji co sprawia, że dają ogromne możliwości oświetleniowe. Żarówki tego rodzaju do komunikacji wykorzystują sieć wi fi co sprawia, że możesz sterować oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie.

Inteligentna żarówka - barwa światła dopasowana do Twojego nastroju

Żarówki Wi Fi to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Za sprawą prostej obsługi oraz zastosowaniu technologii LED inteligentna żarówka pozwala obniżyć koszty energii elektrycznej oraz sprawić, że przebywanie w mieszkaniu stanie się czystą przyjemnością.