Żarówki LED

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-18 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego właśnie żarówki LED?

Jeżeli chodzi o oświetlenie to żarówki LED są bez wątpienia nowością, która zdominowała rynek. Ich głównym atutem jest energooszczędność, która przekłada się na znacznie niższe rachunki za prąd. Na tym jednak nie kończą się zalety stosowania żarówek LED. Sam koszt zakupu żarówki ledowej zwraca się bowiem już po kilku miesiącach, a my jako użytkownicy pomagamy chronić środowisko ( żarówki LED emitują znacznie mniej dwutlenku węgla i promieniowania UV )

Żarówki LED – przyszłość oświetlenia

Osoby, które nadal wykorzystują tradycyjne żarówki zużywają o 90% prądu więcej niż w przypadku LED’ów. W odniesieniu do lamp halogenowych czy też żarówek energooszczędnych różnica ta maleje do odpowiednio 60 i 10 procent ale nadal na niekorzyść wspomnianych rozwiązań.

Czy żarówki LED muszą być drogie?

Wiele osób może nie dostrzegać tego, że zakup nieco droższych żarówek LED zwraca się już bardzo szybko. Raz wyłożona większa suma na zakup wysokiej jakości żarówek LED pozwala w perspektywie czasu zaoszczędzić nie małe sumy na rachunkach za prąd. Co istotne żarówki przy tym samym zapotrzebowaniu na energię emitują tyle samo światła co ich klasyczne odpowiedniki. Nie ma tu zatem mowy o żadnych ustępstwach pod względem funkcjonalności.

Gdzie używać żarówek LED?

Żarówki LED to rozwiązanie niezwykle uniwersalne. Można je wykorzystać w przypadku każdego rodzaju pomieszczeń – sprawdzą się zarówno w eleganckim salonie jak i też w przestrzeni biurowej czy też przemysłowej. Należy jednak pamiętać aby dobrać odpowiedni gwint żarówki LED'owej. Dlatego w naszym sklepie oferujemy żarówki LED E27, żarówki LED GU10żarówki FILAMENT czy też świetlówki LED T8/G13