Kinkiety Ścienne

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Kinkiety ścienne - bogaty wybór

Kinkiet ścienny to nie tylko alternatywa dla klasycznych lamp ale również jedna z popularniejszych obecnie metod oświetlenia danego pomieszczenia. Kinkiety zazwyczaj montuje się w polu widzenia dlatego też w odróżnieniu od lamp sufitowych dużo częściej zwraca się na nie uwagę. Stanowią zatem niezwykle istotny element dekoracyjny wielu pomieszczeń mieszkalnych.

Lampy ścienne - jak wybrać odpowiedni kinkiet?

Dokonując wyboru na temat zakupu kinkietu należy wziąć pod uwagę w jakim pomieszczeniu zostanie on zainstalowany. Kinkiety ścienne o dekoracyjnym charakterze sprawdzą się bowiem w zupełnie innym miejscu niż te lampy ścienne, które mają zwyczajnie pełnić funkcję użytkową.

kinkiety - lampy ścienne w łazience

Kinkiety ścienne - na jakiej wysokości powinno być zamontowane źródło światła tego rodzaju?

Przyjmuje się, że źródło światła nie powinno się znajdować na wysokości oczu - tak aby nie raziło mieszkańców. Dlatego też w przypadku lamp kinkietowych gdzie światło rozchodzi się zarówno do góry jak i do dołu, najlepszym miejscem na montaż będzie górna krawędź ściany - bliżej sufitu.

Dużo łatwiej wygląda kwestia montażu kinkietu wyposażonego w satynowy klosz, który nie oślepia. Wtedy należy jedynie uwzględnić to aby kinkiet nie znajdował się w miejscu, które mogłoby przeszkadzać w wykonywaniu standardowych czynności.

Lampy ścienne, które pokochasz czyli o doborze kinkietu słów kilka

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy kinkiety idealne dla miłośników klasycznego wzornictwa ( na przykład kinkiety z abażurem ) jak i też dla osób szukających nowoczesnych kinkietów. Elementem łączącym wszystkie kinkiety z naszej oferty jest uniwersalność oraz wysoka jakość wykonania. Kinkiety w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od renomowanych, światowych producentów co daje gwarancję ich niezawodności oraz unikalnego designu.

Kinkiety - lampy ścienne dostępne w różnej barwie światła

Analogicznie jak w przypadku innych źródeł światła również w przypadku kinkietów należy pamiętać aby wybrać odpowiednią barwę w zależności od zastosowania. Dla uproszczenia przyjmuje się, że kinkiety o barwie ciepłej sprawdzą się w miejscach relaksu i odpoczynku natomiast kinkiety o barwie zimnej w miejscach pracy lub też nauki. Sprawdź również oświetlenie punktowelampy biurowelampy stojące.