Oświetlenie Meblowe

ERROR 404


Podana strona nie istnieje bądź jest w trakcie modyfikacji
Aby przejść na strone główną kliknij tutaj

Oświetlenie meblowe LED

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości systemy oświetlenia meblowego LED - idealnego do nowoczesnych witryn meblowych, komód czy też szaf. Zastosowanie oświetlenia meblowego LED pozwala podnieść komfort użytkowania mieszkania w znaczący sposób.

Punktowe oświetlenie LED do mebli

Punktowe oświetlenie meblowe typu LED montuje się pod szafkami lub też w specjalnie wywierconych otworach. Główną zaletą punktowego oświetlenia LED do mebli jest uniwersalność takiego rozwiązania. Sprawdzi się ono w przeszklonych witrynach w salonie jak i też garderobie w sypialni lub w szafce w przedpokoju.

oświetlenie meblowe LED

Liniowe oświetlenie meblowe

Alternatywą dla punktowego oświetlenia jest liniowe oświetlenie meblowe. Pełni ono taką samą funkcję ale jest najczęściej dopasowane do szerokości szafki. Wybierając oświetlenie szynowe LED do kuchni należy dodatkowo uwzględnić aby posiadało ono odpowiedni stopień zabezpieczeń IP gdyż w kuchni rozchodzi się para i wilgoć.

Oświetlenie meblowe - gdzie je stosujemy?

Oświetlenie meblowe LED najczęściej stosowane jest w kuchni jako oprawy meblowe pod szafkowe, w sypialni do oświetlenia wnętrza szafy, w salonie do oświetlenia regałów i witryn. Jak zatem widać oświetlenie meblowe ma bardzo szeroki wachlarz zastosowań.

Z jakiego źródła prądu korzysta meblowe oświetlenie?

Oświetlenie meblowe może być zasilane bezpośrednio z sieci 230V lub też przez baterie albo transformator 12V. Jeżeli plątanina kabli to coś czego chcemy uniknąć to warto zdecydować się na modele taśm LED zasilanych bateryjnie.

Oświetlenie meblowe LED - zadbaj o aspekt dekoracyjny w mieszkaniu

Oprócz swojej funkcjonalności oświetlenie meblowe LED może pełnić istotną funkcję dekoracyjną. Sprawić, że dane pomieszczenie będzie wydawało się większe optycznie oraz pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat poprzez grę świateł padających na powierzchnie mebli.

Zalety stosowania oświetlenia meblowego typu LED?

Oprawy meblowe w technologii LED odznaczają się niskim poborem mocy, łatwym montażem, dobrym oświetleniem i natychmiastowym działaniem. W połączeniu z minimalistycznym designem, sprawia to, że dzięki oświetleniu meblowemu można całkowicie odmienić charakter danego pomieszczenia. Sprawdź też oświetlenie linkowe.