Oświetlenie sklepu

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-18 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie sklepu

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że klienci najczęściej kupują oczami. Dlatego też aby móc odpowiednio zaprezentować produkty w sklepie trzeba przedstawić je we właściwym świetle. Będzie to jednak możliwe wyłącznie przy użyciu odpowiedniego oświetlenia sklepu. W związku z tym przygotowaliśmy kompleksową ofertę elementów oświetlenia sklepu.

Oświetlenie ekspozycji

Oświetlenie ekspozycji z zasady powinno być mocniejsze niż światło w pozostałych miejscach wewnątrz sklepu. Dobierając oświetlenie do ekspozycji należy mieć na uwadze fakt aby jak najlepiej odzwierciedlało ono rzeczywisty wygląd towaru i jednocześnie pozytywnie oddziaływało na samopoczucie klientów.

oświetlenie sklepu LED

LED Oświetlenie sklepu

Prawidłowe oświetlenie sklepu pomoże w zwiększeniu zysków ze sprzedaży. Wszelkie badania jasno pokazują, że atrakcyjny sposób prezentacji towaru przekłada się na jego lepszą sprzedaż. Dzięki znajdującemu się w naszej ofercie oświetleniu LED dedykowanemu witrynom sklepowym i powierzchniom sprzedażowym będą Państwo w stanie w prawidłowy sposób zadbać o ekspozycję produktów.

Oświetlenie LED i lampy do sklepów

Oferowane przez nas oświetlenie obejmuje zarówno produkty do oświetlenia witryn sklepowych jak i też źródła światła do oświetlenia stref wejściowych w sklepach. Sprzedawane w tej kategorii lampy sprawdzą się również w pobliżu kas, gdzie klienci często płacą bilonem. Prawidłowe oświetlenie stanowisk kasowych pozwala zredukować ilość błędów popełnianych w trakcie liczenia pieniędzy przez pracowników.

Oświetlenie sklepu - barwa światła LED ma znaczenie

Wybierając oświetlenie do sklepu należy zwrócić uwagę na dobór barwy światła. Oświetlenie LED występuje bowiem zarówno w barwie światła zimnej jak i ciepłej.

Oświetleni przestrzeni sklepowej

Do oświetlenia produktów w sklepie najlepiej wykorzystać oświetlenie typu LED. Lampa LED pozwala w ekonomiczny sposób zadbać o prawidłową prezentacje towaru. Dobrze dobrane oświetlenie daje szansę stworzenia unikalnej i przyjaznej atmosfery w sklepie, która będzie zachęcać klientów do powrotu i dalszych zakupów.