Oświetlenie przemysłowe

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-18 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie przemysłowe LED sprawdza się głównie w halach produkcyjnych oraz logistyce. Techniczne lampy stosuje się aby zapewnić odpowiednie warunki pracy oraz zadowalającą ergonomię w miejscach takich jak hale produkcyjne czy też magazyny.

Lampy przemysłowe LED - duży wybór

Lampy przemysłowe LED służą do oświetlenia miejsca pracy czy też budowy. Produkty te skierowane są do firm, które nie tylko chcą zadbać o bezpieczeństwo ale również szukają energooszczędnego rozwiązania. Wszelkie badania jasno wskazują, że dobrze oświetlone miejsce pracy przekłada się na znacznie lepszą efektywność. Prawidłowa jasność jaką zapewnia oświetlenie techniczne pozwala zredukować ilość niebezpiecznych wypadków do minimum. Przemysłowa lampa LED podnosi zatem bezpieczeństwo pracy.

oświetlenie w hali produkcyjnej - przemysłowe lampy ledowe

Lampa przemysłowa LED czyli jakie oświetlenie techniczne wybrać?

Oprawy przemysłowe z odpowiednim źródłem światłą LED sprawdzą się również znakomicie w celu oświetlenia maszyn produkcyjnych zarówno tych wewnątrz budynku jak i też na zewnątrz. Można za ich pomocą oświetlić na placu budowy takie urządzenia jak ładowarki, betoniarki czy też koparki. We wnętrzach budynku posłużą natomiast jako nieoceniona pomoc w trakcie prac produkcyjnych.

Techniczne lampy i lampy przemysłowe w dobrej cenie

W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy i oprawy przemysłowe LED oraz inne produkty takie jak belki oświetleniowe i oprawy hermetyczne, które pozwolą na odpowiednie oświetlenie obiektów użyteczności publicznej czy też placów budowy. Do głównych zalet jakie ma oświetlenie przemysłowe w naszej ofercie należą możliwość regulacji kierunku padania światła oraz jego intensywności.

Oświetlenie przemysłowe - barwa światła ma znaczenie

Lampy przemysłowe LED odznaczają się niezwykle wysoką jakością wykonania tak aby mogły sprostać nawet bardzo trudnym warunkom. Znakomita większość źródeł światła wchodzących w skład oferty na oświetlenie przemysłowe jest w pełni odporna na uderzenia. Posiadają one również wysoką klasę wodoszczelności, która stanowi gwarancję iż kurz i inne drobinki nie dostaną się do środka. Należy dodatkowo pamiętać, że barwa światła oświetlenia przemysłowego powinna być odpowiednio dobrana. Zaleca się aby do hal produkcyjnych czy innych przestrzeni magazynowych wybrać źródło światła o barwie zimnej. Lampy przemysłowe w takiej barwie będą sprzyjać koncentracji i wykonywaniu obowiązków służbowych.