Żarówki LED GU10

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Żarówki LED GU10 - energooszczędne rozwiązanie

Nowoczesne oświetlenie LED zyskuje na coraz to większej popularności w ostatnich latach. Dzięki swojej energooszczędności oraz długiej żywotności produkty takie jak żarówki LED GU10 są coraz chętniej wybierane przez klientów zamiast klasycznych żarówek. Co istotne żarówka LED GU10 nie musi być znacznie droższa w zakupie a z całą pewnością w dłuższej perspektywie czasu zwróci się w postaci znacznie niższych rachunków za energię elektryczną.

Co to jest gwint GU10 w żarówkach?

Gwint Gu10 to w zasadzie mocowanie bagnetowe, które składa się z dwóch pinów o grubszym zakończeniu. Odległość pomiędzy pinami wynosi dokładnie 10 mm i dlatego też mamy tutaj do czynienia z oznaczeniem gwintu GU10.

żarówka LED GU10 zamontowana w lampie przy łóżku

Gdzie można zastosować żarówki LED GU10?

Zasadniczo żarówki LED z gwintem GU10 są przeznaczone do montażu w oprawach sufitowych wpuszczanych zapewniając odpowiednie oświetlenie punktowe w takich miejscach jak łazienka czy też kuchnia. Oczywiście żarówki LED GU10 można również montować w kinkietach ściennych oraz innych lampach posiadających mocowanie na gwint GU10.

Jakie zalety posiada żarówka LED GU10?

Do głównych zalet żarówki LED GU10 zaliczyć trzeba niskie zużycie energii, kompaktowe rozmiary, długą żywotność, szeroki wybór barwy światła, ekologiczny aspekt oraz długą gwarancję. Wszystko to sprawia, że zakup żarówki LED gdzie barwa światła jest dostosowana do potrzeb klienta stanowi strzał w dziesiątkę.

Szeroki wybór żarówki LED GU10

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo trwałe i eleganckie żarówki LED z gwintem GU10. Oferujemy żarówki ledowe w różnych barwach tak aby klient mógł dobrać żarówkę idealnie do swoich potrzeb. Żarówki LED GU10 sprawdzą się nie tylko jako źródło światła punktowego ale także jako element oświetleniowy w kinkietach czy też lampkach z gwintem GU10. Szukasz żarówek LED GU10? W sklepie Orios.pl znajdziesz to czego potrzebujesz!