OPRAWY LINIOWE LED

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Oprawy linowe LED w Orios.pl

Oświetlenie sufitowe już dawno przestało być traktowane jako źródło światłą. Teraz liczy się coś więcej, mianowicie wygląd oraz dekoracja wnętrza, która w wielu przypadkach ma znacznie. Właśnie takie produkty znajdują się w ofercie naszego sklepu Orios.pl. Charakteryzują się głównie dużą wydajnością, wyglądem oraz wytrzymałością. Dlatego jest to najlepsze rozwiązanie na jakie można się w tym momencie zdecydować uwzględniają najważniejsze parametry.

 

Linowe oprawy – dlaczego są tak popularne?

Niejednokrotnie każdy miał okazję na własne oczy widzieć tego typu rozwiązania, to wszystko świadczy o ich dużej popularności. Nie dzieje się to bez powodu, ponieważ linowe oprawy zapewniają swoim użytkownikom bardzo szeroki zakres rozsyły światła. Najczęściej są one stosowane w halach przemysłowych oraz magazynach, jednakowoż mogą pełnić mnóstwo innych funkcji ze względu na swoją wysoką wytrzymałość oraz niewiele potrzebnego miejsca.

 

Najlepsze oprawy LED w dobrej cenie

Oprawy linowe LED natynkowe są niezawodne pod wieloma kątami. Po pierwsze ich żywotność określana jest na 30 000h, kąt padania światła to aż 120 stopni. W zależności od modeli możemy decydować barwą światła oraz mocą co jest ważne z perspektywy użytkownika. Wszystko to jest w bardzo dogodnej cenie wahającej się w okolicach kilkudziesięciu złotych. Dodatkowo produkty i ich jakość została potwierdzona certyfikatem co gwarantuje nam satysfakcję. 

 

Oprawa linowa a dobór mocy

Dobór mocy w tego typu przedmiotach jest dosyć ważny, wszystko bowiem zależy od indywidualnych zapotrzebować użytkownika, który sam powinien określić które rozwiązanie będzie najlepsze. Jedno zaś można powiedzieć na pewno, niezależnie od wybranego modelu jest to ekonomiczne rozwiązanie mogące służyć przez wiele lat bez zbędnych awarii. Zatem udając się do sklepu warto określić moc jaką będą prezentować aby nie zwiększać generowanych strat które mogą okazać się nie potrzebne.

 

Jakość na najwyższym poziomie

Produkty te są coraz częściej wybierane do hal produkcyjnych oraz do stref przemysłowych mających do oświetlenia wielkie przestrzenie. Jednak aby miało to jakikolwiek sens oprawy linowe LED muszą spełniać określone wymagania. Jak można łatwo się domyślić, wszystkie zostają spełnione, a dodatkowo potwierdzone certyfikatami jakości gwarantującymi nam niezawodność zakupionych produktów. Krótko mówiąc ich jakość jest na najwyższym poziomie.

 

Jak dobierać oprawy linowe natynkowe?

Aby poprawnie dobrać oprawy natynkowe linowe pod własne potrzeby należy najpierw określić w konkretny sposób kilka kwestii. Po pierwsze jest to moc, po drugie barwa światłą oraz długość oprawy. To wszystko ma kluczowe znaczenie i na tej podstawie powinno dobierać konkretne modele. W innym przypadku barwa światła może okazać się nieodpowiednia bądź też moc może być zbyt duża co przełoży się automatycznie na niepotrzebne straty mocy. Sam wybór jest bardzo duży i z pewnością będzie możliwość najlepszego dopasowania produktu pod indywidualne potrzeby.