ZESTAWY PODTYNKOWE LED

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie ledowe to w obecnym czasie najbardziej popularny rodzaj oświetlenia, wykorzystywany już nie tylko w miejscach publicznych, takich jak na przykład szkoły, szpitale, czy hale przemysłowe, ale również często korzysta się z tego rozwiązania nawet w prywatnych domach i mieszkaniach. Takie oświetlenie jest już znacznie częściej i chętniej wykorzystywane niż rodzaje oświetlenia tradycyjnego z tego względu, iż ma ono naprawdę wiele plusów, które znacznie przeważają na jego korzyść. Przede wszystkim wspomnieć można o tym, iż ledy są bardziej energooszczędne oraz mają dłuższą żywotność, przez co generują niższe koszty użytkowania. Ciekawym rozwiązaniem jest chociażby stosowanie zestawów podtynkowych zawierających zwykle oprawy halogenowe oraz żarówki ledowe.

Zestawy podtynkowe LED

Zestawy podtynkowe LED to komplety, które zawierają w sobie oprawy halogenowe oraz ledowe żarówki. Takie oświetlenie jest oświetleniem punktowym, jedna żarówka, jako iż jest o dość małej średnicy, raczej nie będzie w stanie oświetlić całego pomieszczenia, zwłaszcza o większych rozmiarach, dlatego zdecydowanie bardziej opłaca się zakupić komplet kilku żarówek wraz z oprawkami, by zapewnić sobie równomierne oświetlenie całego pomieszczenia. Takie rozwiązanie jest bardzo nowoczesne i często korzysta się dziś z niego przy projektowaniu wnętrz. Prezentuje się ono bardzo estetycznie, a w dodatku poszczególne żarówki można umieścić w takich miejscach, które najbardziej nam odpowiadają. Jest to świetny pomysł, jeśli chcemy bardzo równomiernie oświetlić całe pomieszczenie.

Oprawy halogenowe

Oprawy halogenowe w zestawach podtynkowych wykonane są ze stali prasowanej, dzięki czemu są one bardzo trwałe i solidne. Sprawdzają się takie oprawy wręcz rewelacyjnie w przypadku sufitów podwieszanych, mebli, czy też różnych innych zastosowań, które przyjdą nam do głowy. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż cała żarówka wpuszczona jest w ścianie czy też w danym meblu, w to co widać z zewnątrz, to praktycznie sama oprawka z płaską częścią żarówki. Zapewnia to bardzo estetyczny wygląd, a także z całą pewnością takie rozwiązanie jest łatwiejsze, jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Dzięki żarówkom ledowym emitowane światło jest mocne, lecz przy tym delikatne i bezpieczne dla wzroku. Nie emituje ono promieniowania podczerwonego oraz spełnia wszelkie normy dotyczące wahań i zmian napięcia, bezpieczeństwa foto-biologicznego, czy też migotania światła.

Czy warto decydować się na takie rozwiązanie?

Oświetlenie ledowe jest coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem oświetleniowym i nie ma się tak naprawdę co temu dziwić, gdyż rzeczywiście charakteryzuje się ono wieloma pozytywnymi cechami. Być może przy zakupie takich lamp okazać się może, iż są one nieco droższe niż inne rozwiązania oświetlenia, lecz jest to inwestycja, która zwróci się po dość krótkim czasie, jako iż takie oświetlenie jest energooszczędne, a także cechuje się znacznie dłuższą żywotnością, wydajnością oraz bezawaryjnością. Warto także wiedzieć, iż ledy są też zdecydowanie bardziej ekologiczne, gdyż do ich produkcji nie używa się szkodliwych substancji.