Żarówki filament

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Żarówki filament LED - co to jest

Żarówki LED filament łączą ze sobą wygląd tradycyjnej żarówki wynalezionej przez Thomasa Edisona z nowoczesną i energooszczędną technologią LED. Z tego też względu niezwykle często wykorzystywane są jako żarówki dekoracyjne oraz ozdobne. Ich klasyczny design sprawdzi się znakomicie w przypadku minimalistycznych wnętrz.

LED filament - żarówka łącząca nowoczesność z tradycja

Żarówki LED fiament to produkty łączące nowoczesność z tradycyjnym wyglądem. Zostały zbudowane w oparciu moduły LED przypominające kształtem klasyczny żarnik. Za sprawą takiej konstrukcji żarówki filament sprawdzą się w przypadku żyrandoli czy też kinkietów, gdzie to właśnie wygląd samej żarówki wpływa na wygląd całego oświetlenia.

żarówka LED filament - zdjęcie poglądowe

Żarówki LED filament - zalety

Żarówki filament LED maja wiele zalet. Do ich głównych plusów zaliczyć należy oczywiście energooszczędność w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, prosty i minimalistyczny design oraz idealne odwzorowanie temperatury barwowej klasycznych żarówek. Oprócz tego do zalet żarówki LED filament zaliczyć należy długą żywotność ( nawet 50 000 godzin pracy ) oraz to, że ich produkcja jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Żarówki LED filament - sposób na wyjątkowy wystrój wnętrza

Żarówki filament LED są bardzo chętnie wykorzystywane przez klientów do oświetlenia pomieszczeń w stylu vintage ( styl ten opiera się na łączeniu elementów z różnych epok ). Wykorzystuje się je również często do oświetlenia powierzchni loftowych. Ich klasyczny design wspaniale współgra bowiem z prostymi, betonowymi powierzchniami lub też kamiennym wykończeniem.

Żarówka LED filamentowa - wybór na lata

Dzięki zastosowaniu specjalnych diod żarówki filamentowe gwarantują znacznie większą wytrzymałość w porównaniu do klasycznych, wolframowych żarówek. Jeżeli częste wymiany oświetlenia spędzały Ci sen z powiek to w przypadku żarówek filamentowych w technologii LED będziesz mógł zapomnieć o tym problemie.