PLAFONY NATYNKOWE LED

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie LED to niezwykle popularny rodzaj oświetlenia, który cały czas zyskuje na swojej popularności. Coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie właśnie takiego rozwiązania oświetleniowego, gdyż jest ono zdecydowanie bardziej funkcjonalne oraz bardziej wydajne niż tradycyjne rodzaje oświetlenia. Niegdyś ledy wykorzystywane były głównie do oświetlania dużych przestrzeni publicznych, na przykład sklepów, szkół i szpitali, czy także różnego rodzaju hal produkcyjnych bądź magazynowych. Dziś jednak coraz częściej wykorzystuje się to rozwiązanie nawet w prywatnych mieszkaniach oraz domach, gdzie takie oświetlenie sprawdza się bardzo dobrze. Warto wiedzieć, iż popularne ledy dzielą się między sobą na różne rodzaje. Wynikiem tego można wyróżnić wiele modeli żarówek ledowych, opraw, czy też innych rozwiązań. Jednym z takich rozwiązań są tak zwane plafony natynkowe LED.

Plafon natynkowy LED

Plafony natynkowe LED to bardzo często wykorzystywane lampy ledowe, możliwe do zamontowania zarówno na suficie, jak i na ścianach pionowych. Takie plafony mogą różnić się od siebie, chociażby wersjami kloszy, kolorami ramek, czy nawet kwestią posiadania czujnika ruchu bądź jego brakiem. Są one niezwykle ciekawą alternatywą dla tradycyjnych żyrandoli bądź kinkietów, gdyż są zdecydowanie bardziej wydajne, łatwiejsze w utrzymaniu czystości, a także wyglądają bardziej nowocześnie.

Plafon natynkowy LED – czym się charakteryzuje?

Plafony zapewniają dość mocne światło, lecz przy tym nie zbyt mocne, przez co jest ono odpowiednio przystosowane do odbioru przez nasze oczy. Co więcej, światło to jest także w pełni dla nich bezpieczne – nie emituje promieniowania podczerwonego i nie męczy wzroku, dzięki czemu nie pogarsza się samopoczucie osób funkcjonujących długo w takim oświetleniu. Warto wiedzieć, iż do produkcji oświetlenia ledowego nie wykorzystuje się szkodliwych substancji, dzięki czemu takie oświetlenie jest w pełni bezpieczne dla użytkowników oraz ekologiczne. Najważniejszą cechą ledów jest energooszczędność, która jest w ich przypadku na znacznie wyższym poziomie niż przy tradycyjnym oświetleniu. Jako iż oświetlenie LED zużywa mniej energii, a także dlatego, że charakteryzuje się ono dłuższą żywotnością i większą wydajnością, generuje ono niższe koszty użytkowania. Plafony natynkowe są także bardzo proste w montażu, co jeszcze bardziej zachęca do ich używania. Takie lampy rewelacyjnie sprawdzą się do oświetlenia, chociażby sypialni, salony, korytarza, czy także jakiegokolwiek pomieszczenia w domu mieszkalnym, czy też w biurze. Dzięki odpowiedniemu przystosowaniu, plafony ledowe można podłączyć bezpośrednio do prądu 230 V. Generują one bardzo równomierny strumień światła o szerokim kącie świecenia, dlatego z łatwością oświetlają nawet większe pomieszczenia.

Plafon natynkowy LED – czy jest to dobre rozwiązanie?

Plafony natynkowe LED to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą zaoszczędzić na kosztach użytkowania lamp, chcą by lampy idealnie i ponadczasowo wpasowywały się w ich pomieszczenia, a przede wszystkim, jeśli zależy im na porządnym, lecz niemęczącym oświetleniu pomieszczeń.