OPRAWY LINIOWE LED

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie ledowe jest dość częstym wyborem, zwłaszcza jeśli chodzi o nowoczesny wystrój wnętrz. Taki rodzaj oświetlenia gwarantuje niezwykle prosty montaż, a co więcej, nawet oszczędność energii elektrycznej, wynoszącą nawet do 50%, jeśli porównać oświetlenie ledowe z tradycyjnym oświetleniem. Nie ma się więc co dziwić, iż jest to naprawdę bardzo częsty wybór.

Oprawy liniowe LED

Lampy ledowe to naprawdę bardzo dobry pomysł i to z wielu względów. Przede wszystkim, tak jak już wspomniano, takie oświetlenie jest bardziej energooszczędne niż standardowe rodzaje oświetlenia, a co za tym idzie, można również oszczędzić swoje pieniądze. Dodatkowo oszczędność finansowa zauważalna jest także w przypadku kwestii zużywalności tego rodzaju oświetlenia – światło ledowe zużywa się znacznie wolniej niż standardowe żarówki, a więc rzadziej należy je wymieniać. Ledy są także bardzo łatwe w montażu, co zdecydowanie zachęca do ich zakupu. Wiele osób wybiera ledy także, a może i przede wszystkim ze względu na ich funkcjonalność i ładny, nowoczesny wygląd, wpasowujący się w wiele wnętrz. Takie oświetlenie może być zamontowane w bardzo wielu miejscach, co zapewnia znacznie większą funkcjonalność niż standardowe oświetlenie.

Oprawy liniowe LED – dlaczego warto je wybrać?

Oświetlenie ledowe zawzięcie konkuruje ze standardowymi rozwiązaniami świetlnymi. Nic dziwnego, gdyż ma ono bardzo wiele zalet. Zapewnia delikatne i rozproszone światło, czy też brak efektu migotania, tak jak to może występować przy standardowym oświetleniu. Wszystko to za sprawą opraw liniowych LED. Są one przede wszystkim bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym, lecz również niezwykle proste w montażu, co jeszcze bardziej zachęca do wykorzystania właśnie takiego rodzaju oświetlenia.

Oprawy liniowe LED - funkcjonalność

Jeśli chodzi o oprawy liniowe LED, jest to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które szukają rozwiązań możliwie jak najbardziej energooszczędnych, jednak chcą, by ich oświetlenie było bardzo efektywne, lecz delikatne i rozproszone. Warto przy tym zaznaczyć, iż takie oprawy liniowe mogą być wykorzystane w wielu różnych pomieszczeniach oraz w przypadku różnych konkretnych zastosowań. Sprawdzą się na przykład w piwnicy, w warsztacie, w garażu, czy nawet w biurach, ale i nie tylko. Dodatkowo każda z opraw liniowych posiada tak zwany zintegrowany zasilacz stałoprądowy, który umożliwia podłączenie lampy bezpośrednio pod napięcie 230 V. Efektem tego jest bezawaryjna praca produktu, a także bardzo wysoka skuteczność całego układu.

Oprawy liniowe LED – na co zwracać uwagę przy zakupie?

Podczas wyboru i zakupu opraw liniowych LED można zauważyć, iż oświetlenie ledowe generalnie jest nieco droższym rozwiązaniem niż standardowe rozwiązania oświetleniowe. Mimo wszystko użytkowanie takich świateł potrafi jednak zaoszczędzić sporo, stąd też śmiało można powiedzieć, iż jest to inwestycja, która zwróci się po bardzo krótkim czasie. Przy zakupie należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, w jakiej barwie ma być nasze oświetlenie. Oprawy liniowe umożliwiają wybór różnych barw, na przykład barwę chłodniejszą czy także tę bardziej naturalną.