OPRAWY HERMETYCZNE

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Coraz bardziej popularne ledy to oświetlenie, które zdecydowanie pobija konkurencyjne i standardowe rozwiązania oświetleniowe. Oświetlenie ledowe jest wybierane coraz to częściej i zdecydowanie chętniej doceniane są jego zalety, których rzecz jasna ma ono sporo. Przede wszystkim można powiedzieć, iż ledy są dużo tańszym rozwiązaniem niż standardowe rodzaje oświetlenia, gdyż najzwyczajniej generują niższe koszty użytkowania – zużywają się znacznie rzadziej niż standardowe żarówki, a do tego są jeszcze o wiele bardziej energooszczędne. Ich światło świeci w sposób dość rozproszony i delikatny oraz zapewnia błyskawiczny start. Te zalety już gwarantują większą funkcjonalność tego rodzaju oświetlenia, a nie są to jeszcze wszystkie plusy, którymi się ono charakteryzuje.

Oprawy hermetyczne

Oprawy hermetyczne są tak naprawdę jednym z bardziej popularnych rodzajów oświetlenia. Jest to specjalistyczny sprzęt oświetleniowy, rewelacyjnie sprawdzający się nawet w bardzo trudnych warunkach. Jest bardzo częstym wyborem, jeśli chodzi na przykład o oświetlenie garażu, piwnicy, czy także warsztatu. Charakteryzuje się bardzo wysoką klasą szczelności IP65, a nawet niekiedy i wyższą. Dodatkowo taki rodzaj oświetlenia jest niezwykle odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne, takie, jak chociażby pyły czy nadmierna wilgotność. Zdecydowanie jest to oświetlenie dla tych osób, które potrzebują światła sprawdzającego się w trudnych warunkach.

Oprawy hermetyczne – gdzie znajdują swoje zastosowanie?

Oświetlenie ledowe w przypadku opraw hermetycznych pozwala na zmniejszenie poboru energii elektrycznej, bez utraty przy tym jakości samego światła. Co więcej, takie oświetlenie może bardzo pozytywnie wpływać na wydajność pracowników oraz na ich samopoczucie, gdyż światło to jest po prostu przyjemniejsze dla oka. Nie dość, że takie lampy oświetlają bardzo dobrze miejsce pracy, nie męczą przy tym za bardzo wzroku, dlatego naturalne jest, iż wydajność ta zwiększa się, podobnie jak i również koordynacja w przestrzeni. Taki rodzaj oświetlenia znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim zazwyczaj w miejscach o trudnych warunkach, gdzie narażone jest na przykład na wilgoć, kurz, czy różnego rodzaju pyły. Są to takie miejsca jak na przykład piwnice, garaże, warsztaty, magazyny, hale produkcyjne, czy też kotłownie. Oprawy hermetyczne oczywiście nie zawsze muszą być narażane na tak trudne warunki. Równie dobrze sprawdzają się też w miejscach publicznych, w których zwykle trzeba oświetlić dość duży obszar. Mowa tu, chociażby o szkołach czy przedszkolach, szpitalach i przychodniach lekarskich, różnego typu instytucjach, urzędach, biurach, czy też w sklepach.

Oprawy hermetyczne – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Oprawy hermetyczne mają bardzo wiele zalet, dla których zdecydowanie warto się do nich przekonać. Przede wszystkim są energooszczędne i niezwykle wydajne, a także tańsze w użytkowaniu niż inne rozwiązania oświetleniowe. Połączenie wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania tych opraw oraz klasy szczelności przynajmniej IP65 sprawia, iż są one niezwykle odporne na wnikanie wszelkiego rodzaju kurzy czy pyłu, a nawet różnych innych drobnoustrojów.