ZAŚLEPKI DO PROFILI LED

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

W ofercie naszego sklepu znajdują się niewielkie elementy wykończeniowe oświetlenia LED. Choć sam element jest niewielki, to jednak jego rola jest dużą. Mamy tu nie tylko funkcję dekoracyjną, ale też pewien rodzaj zabezpieczenia taśm i profili przed kurzem i uszkodzeniem.

 

Montaż taśm LED ma szereg korzyści i tym samym trudno się dziwić temu, że są one tak chętnie wybierane. Pragnąc cieszyć się tego rodzaju oświetleniem, należy pamiętać o różnego typu elementach dodatkowych, bez których trudno mówić o optymalnym montażu lub komforcie użytkowania całości. Przykładem takiego elementu są, chociażby zaślepki do profili LED. Mamy tu do czynienia z osłonką, która ma stawiane przed sobą konkretne zadania tj. funkcję ochronną i estetyczną. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej temu komponentowi, bo choć koszty zakupu są tu znikome to profity wynikające z montażu zaślepek, są już nieocenione.Zaślepki do profili LED-owych

 

Za sprawą korzystania z zaślepek jesteśmy w stanie w atrakcyjny sposób wykończyć proces montażu oświetlenia opartego o taśmy LED. W naszej ofercie znajduje się szereg zaślepek, które pasują do większości listw, a do tego można je dostać w szerokiej gamie kolorów. Najczęściej spotykane są rozwiązania z tworzywa sztucznego, a dominującą kolorystyką jest biel, czerń i odcienie szarości. Oprócz wspomnianych plastikowych zaślepek występują też nieco droższe aluminiowe. Można pokusić się o tezę, że są to produkty Premium. Często są one dopasowane idealnie kolorystycznie, jak i też stylistycznie do profili. W przypadku wersji plastikowych montuje się je na zacisk, a z kolei te aluminiowe dodatkowo mogą być też mocowane przy pomocy śrubek.

Możemy spotkać się z zaślepkami w pełnej formie albo też tymi posiadającymi otwory. Dzięki wykorzystaniu niniejszego elementu jesteśmy w stanie w dyskretny sposób poprowadzić przewody instalacyjne. Jeśli zaś mowa o wpuszczone profile to tu i tak nie widać tego, bo otwory są niewidoczne po zakończeniu montażu.Zaślepka w aluminiowych profilach

 

Opisywany w tej podkategorii produkt zalicza się do niezbędnego akcesorium, które umożliwia proces wykończenia LED-owej instalacji. Posiłkując się zaślepką listwa, zyskuje eleganckiego sznytu. Do tego w żaden sposób nie utrudnia ona proces podłączania przewodów, gdyż ma otwory im dedykowane.

 

Po jaki rodzaj zaślepek warto sięgnąć?

W zasadzie każdy zainteresowany powinien bez większych trudności zaopatrzyć się dedykowaną osłonkę do profilu LED. Mamy bowiem w naszym asortymencie sporo produktów tego typu. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami i do kontaktu. Nasi doradcy służą bowiem wszystkim zainteresowanym fachową opinią na wszystkich etapach składania zamówienia.Jesteśmy zatem w stanie bez większych trudności pomóc w doborze odpowiedniej zaślepki.

 

Pozwoli to cieszyć się estetyczną formą oświetlenia, która powinna w doskonały sposób wkomponować się wystrój danego pomieszczenia. Dostępne w naszej ofercie zaślepki do profili LED są na tyle łatwe w montażu, że poradzi sobie z tym dosłownie każdy.