Oprawy natynkowe

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Oprawy natynkowe

Oprawy natynkowe to rozwiązanie, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Oprawy będą prezentować się stylowo nie tyko w kuchni czy salonie ale również w łazience. Cechą charakterystyczną opraw natynkowych jest wytrzymała konstrukcja oraz duża odporność na wilgoć. Kolejną zaletą opraw natynkowych jest łatwość dopasowania ich do danego wystroju wnętrza. Jeżeli zatem szukasz uniwersalnego oświetlenia to oprawy sufitowe będą idealnym wyborem.

oprawy sufitowe natynkowe LED

Nowoczesne oprawy natynkowe

Oprawy natynkowe znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach o bardziej klasycznym stylu jak i też urządzonych w stylu loftowym. Oprawy natynkowe po odpowiednim rozmieszczeniu mogą również służyć jako swoisty wyznacznik stref w mieszkaniu jeżeli mówimy o obiektach o dużej ilości metrów kwadratowych. Świetnym tego przykładem jest OPRAWA SUFITOWA NATYNKOWA TUBA SPOT ALUMINIUM KOLOR:BIAŁY oraz OPRAWA SUFITOWA NATYNKOWA TUBA SPOT ALUMINIUM KOLOR:CZARNY czyli jedne z bardziej popularnych produktów w naszej ofercie.

Oprawy sufitowe natynkowe - prostota montażu

Oprawy natynkowe są proste i szybkie w montażu. Do ich instalacji nie potrzeba specjalisty - każdy może to wykonać we własnym zakresie. W zależności od miejsca instalacji oprawy sufitowe mogą stanowić główne źródło oświetlenia jak i też być oświetleniem punktowym ( na przykład nad lustrem lub w gabinecie nad biurkiem ).

Oprawy LED natynkowe - funkcjonalność na pierwszym miejscu

Oprawy sufitowe LED to rodzaj oświetlenia, które może stać się istotnym elementem ozdobnym każdego pomieszczenia. W naszym sklepie znajdą Państwo nowoczesne i stylowe natynkowe oprawy w bardzo dobrej cenie. Za wyborem oprawy LED natynkowej przemawia duża funkcjonalność. Tego typu produkty sprawdzą się zarówno w przestrzeni publicznej jak i też mieszkalnej.

Rodzaje opraw LED natynkowych

W stałej ofercie na lampy i oświetlenie znajdą Państwo w naszym sklepie szeroki wybór opraw sufitowych LED. Posiadamy oprawy sufitowe dostępne w różnych kolorach jak i też z różną liczbą punktów oświetleniowych. Dodatkowo wybrane model posiadają możliwość regulowania kąta padania źródła światła.

biała oprawa sufitowa LED

Oprawy sufitowe - do jakich wnętrz pasują najlepiej?

Źródło światła umieszczone w suficie za pomocą opraw sufitowych znajduje mnogość zastosowań w pomieszczeniach domowych. Oprawa sufitowa znakomicie sprawdzi się w kuchni nad stołem lub blatem kuchennym, salonie czy też klatce schodowej oraz korytarzu. Jednym słowem tam gdzie istnieje potrzeba umieszczenia źródeł światła nad głowami mieszkańców. Jeżeli zatem szukasz tego rodzaju produktów to zapoznaj się z naszą ofertą na Orios.pl

Dlaczego warto wybrać oprawy sufitowe LED?

Główną zaletą wyboru źródeł światła LED takich jak oprawy sufitowe jest oszczędność energii elektrycznej. Oświetlenie LED jest kilkukrotnie bardziej energooszczędne. W skali roku wybór lampy LED pozwala zatem znacząco obniżyć rachunki za energię.