AKCESORIA DO OPRAW PRZEMYSŁOWYCH

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne i coraz chętniej wykorzystywane przez wiele osób. Korzysta się z niego już na halach przemysłowych czy magazynowych, w sklepach, w warsztatach, w szpitalach, w szkołach, czy nawet w prywatnych domach, na przykład do oświetlania piwnic czy garaży. Takie oświetlenie ma całkiem sporo zalet, którymi znacznie przewyższa tradycyjne rozwiązania oświetleniowe, dlatego nic dziwnego, iż coraz więcej osób decyduje się na właśnie taki rodzaj oświetlenia. Montaż takich lamp jest bardzo prosty, lecz tak czy tak potrzebne są do niego różnego rodzaju akcesoria. Warto wiedzieć więc do czego konkretnie one służą i w czym mogą ułatwić pracę.

Czym w ogóle charakteryzują się oprawy przemysłowe?

Oprawy przemysłowe to jeden z częściej wykorzystywanych rodzajów oświetlenia. Wykorzystuje się je już w bardzo wielu miejscach, nie tylko publicznych czy pracowniczych, ale nawet i w prywatnych domach i mieszkaniach. Takie oprawy przemysłowe to oświetleniowy osprzęt wykonany z wysoko jakościowych materiałów, które gwarantują równie wysoką jakość działania oraz bardzo efektywną i bezawaryjną pracę. Sprawdzają się one rewelacyjnie nawet w bardzo trudnych warunkach. Jako iż charakteryzują się wysokim poziomem szczelności IP65, mogą być bezpiecznie i z powodzeniem montowane w miejscach narażonych na podwyższoną wilgotność czy obecność kurzu lub pyłów. Dzięki solidnej konstrukcji ich żywotność jest znacznie wydłużona, a dodatkowo dzięki niskiej awaryjności takich opraw, generują one znacznie niższe koszty eksploatacyjne niż inne rodzaje oświetlenia. Sama żywotność opraw przemysłowych określana przez producenta jest o wiele dłuższa niż ta przy tradycyjnych rozwiązaniach. Warto wiedzieć, iż oprawy przemysłowe LED mają wręcz natychmiastowy czas rozruchu, co oznacza, iż uruchamiają się od razu po włączeniu i od samego początku świecą światłem mocnym, lecz delikatnym i niemęczącym wzroku. Światło to pozbawione jest całkiem promieniowania nadfioletowego czy też promieniowania podczerwonego, a do produkcji tych opraw nie używa się rtęci, a więc są one jak najbardziej bezpieczne dla użytkownika.

Akcesoria do opraw przemysłowych

W celu zamontowania opraw przemysłowych bardzo przydatne, o ile nie niezbędne mogą okazać się różnego typu akcesoria. Mowa tu na przykład o takich akcesoriach jak, chociażby linki montażowe do paneli, uchwyty i klipsy, czy także ramki natynkowe. Wszystkie te akcesoria mają swoje konkretne zastosowania, dzięki czemu zdecydowanie ułatwiają montaż opraw przemysłowych. Ramka natynkowa jest na przykład specjalną obudową do paneli ledowych, która umożliwia zamontowanie danego panelu ledowego w pomieszczeniach wyposażonych w standardowy betonowy strop. Z kolei zestaw klipsów montażowych jest wręcz rewelacyjnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przymocowanie ram paneli ledowych do płyt gipsowych. Dzięki specjalnie przystosowanym akcesoriom montaż opraw przemysłowych jest znacznie łatwiejszy i także sprawniejszy. Zastanawiając się nad zakupem takiego rodzaju oświetlenia, warto przy samym zakupie także zwrócić uwagę na to, co konkretnie może się przydać podczas montowania.