PROFILE LED

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-18 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Niemałym zainteresowaniem w wielu domach cieszy się oświetlenie LED. Trudno się temu dziwić, ponieważ jest to uniwersalny i jednocześnie wydajny sposób oświetlenia. Bez większych trudności możemy je zainstalować w przeróżnych przestrzeniach – w domach, sklepach, biurach i mieszkaniach. Jednak do prawidłowego działania tego typu źródła światła niezbędne są profile. Zatem pochylmy się trochę nad tym elementem, ponieważ jest to coś, bez czego nie można obyć się, montując tego typu oświetlenie.

 

Profile do taśm LED i ich rola

 

Warto sobie uzmysłowić, że chcąc przystąpić do montażu taśm LED, to nie jest to zalecane wprost na płycie kartonowo-gipsowej, ścianie, czy też jakiejkolwiek innej powierzchni tego typu. Za sprawą wykorzystania profili możemy zabezpieczyć ten typ oświetlenia przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Do tego, chociażby w łazience albo kuchni zabezpieczają one przed podwyższoną wilgotnością. Co więcej, korzystając z paneli LED, podnosimy możliwości instalacyjne samego oświetlenia tego rodzaju. Nie bez znaczenia jest też wzrost żywotności tego typu oświetlenia.Czy ma sens korzystanie z profil do taśm i pasków LED?

 

Jak już było to wspomniane profile do oświetlenia LED, mają za zadanie chronić i zabezpieczać samo oświetlenie. Najpopularniejszym rodzajem profili są te wykonane z aluminium. Ich atutem jest zdolność do odprowadzania ciepła, co przy diodach LED ma niemałe znaczenie. Pozwala to bowiem w ogromnym stopniu wydłużyć ich czas eksploatacji. Z powodzeniem nadają się do różnych pomieszczeń, a przy tym mają zróżnicowane wzornictwo.Profile do taśm LED – rola i sposób działania

 

Ocenia się, że korzystając z profili do taśmy LED, mamy możliwość podniesienie żywotności taśmy nawet dwa razy. Jeśli przyszło nam zaopatrzyć się w budżetowe taśmy, to za sprawą dobrych profili zapewnimy sobie ich prawidłowe działanie bez awarii na dłuższą metę. Trudno się zatem dziwić, e to właśnie listwy aluminiowe są tak popularne. Sami producenci również prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach mogących być odpowiedzią na potrzeby współczesnego klienta. Do wyboru mamy trzy podkategorie profili - typ A, typ B i profil LED typu C. Mając wybrany konkretny profil, naklejamy na niego pasek LED, a w dalszej kolejności przystępujemy do montażu całości w upatrzonej lokalizacji. Zwieńczeniem całości montażu jest zabezpieczenie całości kloszem do profilu oraz bocznymi zaślepkami.

 

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty?

Wszyscy zainteresowani profilami do taśm LED mają do wyboru w naszej ofercie całkiem spory arsenał rozwiązań do wyboru, a wszystko od markowych producentów. Każdy produkt charakteryzuje się wysokiej jakości materiałów o dużej odporności. Jednocześnie cechują się one atrakcyjnym wyglądem oraz zdolnością do ochrony taśm LED. Nie warto zatem oszczędzać na tym elemencie, bo najwyższej jakości profil do taśm LED potrafi przedłużyć żywotność tegoż oświetlenia. Dbałość o szczegóły do spółki z doświadczeniem naszych sprzedawców daje pewność, że oferowany asortyment będzie gwarantem satysfakcji. Wykreuj z nami oświetlenie, które będzie ci towarzyszyć długi czas!