Lampy Podwieszane

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Lampy podwieszane żyrandole

Lampy podwieszane należą do niezwykle uniwersalnego oświetlenia obecnego praktycznie w każdym domu. Wszystko za sprawą tego iż lampy podwieszane stanowią wydajne źródło światła bez względu na wielkość pomieszczenia i jego design.

Lampy wiszące - funkcjonalność i piękny design

Lampy wiszące bardzo często stanowią główne źródło światła w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy też salon. Obecne w naszej ofercie lampy wiszące dostępne są w różnych stylach, kolorach oraz kształtach. Dzięki temu dopasują je państwo zarówno do minimalistycznego pomieszczenia w stylu skandynawskim jak i też bardziej bogato urządzonych wnętrz.

stylowe źródła światła - lampa wisząca w nowoczesnym salonie

Lampy podwieszane i żyrandole - jak zamontować?

Planując montaż lampy wiszącej oraz żyrandoli trzeba wziąć pod uwagę ich wysokość nad ziemią. Zbyt nisko umieszczona lampa wiszące może powodować bowiem problemy z przemieszczaniem się lub też oślepiać użytkowników. W przypadku montażu lampy podwieszane nad stołem należy przyjąć, że bezpieczna odległość od blatu to zazwyczaj od 80 do 100 centymetrów.

Lampy podwieszane żyrandole - wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Dlaczego dobór odpowiedniego oświetlenia takiego jak żyrandole czy też lampy podwieszane jest istotny? Otóż odpowiednio dobrana lampa będzie towarzyszyć każdego dnia podczas przygotowania posiłków w kuchni, obiadu przy rodzinnym stole czy też nauki w pokoju lub pracy w gabinecie. Stanie się istotnym elementem funkcjonalnym ale również pełnić będzie funkcję dekoracyjna, nadając pomieszczeniom unikalnego charakteru.

Żyrandole lampy podwieszane - zadbaj o odpowiedni dobór barwy światła

Decydując się na zakup lampy podwieszanej czy też żyrandolu należy wziąć pod uwagę to w jakim pomieszczeniu ma zostać zainstalowane dane źródło światła. W przypadku pomieszczeń służących do relaksu należy dobrać lampy podwieszane wyposażone w ciepłą barwę światła. Jeżeli natomiast szukamy żyrandolu do biura lub kuchni lepszym pomysłem będzie wybór zimnej barwy światła, która sprzyja koncentracji.