Oświetlenie Liniowe

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Oświetlenie liniowe - co to jest?

Oświetlenie liniowe to rodzaj lamp, które znakomicie sprawdzą się w przypadku pomieszczeń biurowych. Za sprawą swojej konstrukcji świecą one całą swoją powierzchnią dzięki czemu są w stanie zapewnić odpowiedni poziom światła na dużym obszarze jednocześnie w żaden sposób nie oślepiając użytkownika. Lampa liniowa LED pod względem kształtu i konstrukcji jest niezwykle nowoczesna i minimalistyczna dzięki czemu idealnie wpasuje się w każdy typ wystroju wnętrza.

Wydajność oświetlenia liniowego LED

Oświetlenie w miejscu pracy musi spełniać pewne normy aby pracownicy mogli w efektywny i przyjazny sposób wykonywać swoje obowiązki. Dla uproszczenia przyjmuje się, że w przestrzeniach biurowych potrzeba od 5 do 7 W w przypadku technologii LED. Należy również wziąć pod uwagę barwę światła. W biurze powinno się stosować oświetlenie liniowe LED o barwie światła zimnej, która to sprzyja koncentracji.

oświetlenie liniowe

Oprawa liniowa LED - sposób na oświetlenie miejsca pracy

Oprawy liniowe LED zostały stworzone z myślą o klientach poszukujących oszczędnej alternatywy dla lamp świetlówkowych. Oprawy liniowe są bowiem proste w montażu, ładnie wyglądają i zapewniają dobre oświetlenie. Oprawy liniowe LED najlepiej sprawdzają się w przestrzeniach biurowych ale nic nie stoi na przeszkodzie aby umieścić je również w domu.

Lampy liniowe LED - oświetlenie dla wymagających

Lampy liniowe LED można z powodzeniem montować w takich miejscach jak biura, hotele, szkoły czy też miejsca użyteczności publicznej. Zapewniają bowiem doskonałe warunki oświetleniowe przy bardzo niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Co istotne lampy liniowe LED można montować nie tylko wewnątrz ale również i na zewnątrz. W tym drugim przypadku należy upewnić się iż dany model posiada niezbędny stopień ochrony IP.