ŚWIETLÓWKI LED G13 | T8

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Świetlówki LED – energooszczędne oświetlenie na lata

Wśród świetlówek wariant G13 to niezwykle popularne rozwiązanie nadające się doskonale do montażu w oprawach z zasilaniem sieciowym. Niniejsze rozwiązanie można rzec, jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych żarówek. Posiłkując się tym typem oświetlenia, jesteśmy w stanie uzyskać wymierne korzyści w kontekście oszczędności energii elektrycznej.

 

Tym samym nie powinno dziwić to, że generuje to przełożenie na spadek kosztów za energię elektryczną. Warte podkreślenia jest to jest ewentualność podłączenia świetlówek LED G13 do czujników. Tym samym dzięki temu tuż po wykryciu ruchu uruchamiane jest momentalnie oświetlenie.

 

Oświetlenie i lampy liniowe w formie świetlówek

 

Prezentowany tu rodzaj oświetlenia jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych świetlówek fluorescencyjnych. Doskonale nadają się one zarówno do opraw otwartych, jak i hermetycznych. Świetlówka LED to rozwiązanie, które emituje białe i ciepłe światło.

 

Energooszczędność w oświetleniu na lata

 

Jak to już zostało wspomniane tego rodzaju źródło oświetlenia to popularna alternatywa dla klasycznych rozwiązań. Nie powinno to jakoś specjalnie dziwić, ponieważ opcja ta generuje wymierne profity. Przy dzisiejszych kosztach energii elektrycznej opłaca się inwestować w lampy, które pozwalają na konkretną optymalizację kosztów. Prezentowane tutaj świetlówki cechują się sporym kąt padania światła. Tym samym jest to wariant oświetlenia, który wybornie sprawdza się w kontekście większych pomieszczeń.

Dostępne tutaj produkty w kategorii świetlówek LED wyróżniają się najwyższej jakości materiałami, z których są wykonane. Za sprawą występowania w nich energooszczędnych diod LED mamy pewność, że będą one solidnie i przez długi czas spełniać swoją funkcję. Oznaczają się one naturalną barwą, a strumień światła przez nie emitowany sięga około 3600 lumenów. Korzystając z prezentowanej tu oferty świetlówek, każdy może liczyć na gwarancję zadowolenia na skutek ich ponadprzeciętnej jakości, energooszczędności i mocy.

 

Świetlówka LED T8

 

Dostępne w ofercie naszego sklepu świetlówki LED mają trzonek T8 G13. Tego rodzaju rozwiązanie jest standardową opcją występującą w lampach świetlówkowych. Jest też kompatybilna forma oświetlenia, która współpracuje z większością dostępnych na rynku systemów. Nie jest tajemnicą, że tego typu opcja jest korzystniejszą alternatywą dla zwykłych świetlówek gazowych. W przypadku LED T8 jest możliwość dopasowania ich pod kątem rozmiarów. Wynika to z tego, że w sprzedaży oferowane są świetlówki o długości od 60 do 150 centymetrów. Oczywiście nie mogło tu zabraknąć też tego najpopularniejszego modelu, czyli 120 centymetrów. W zależności od potrzeb kupujący może sięgnąć po źródło światła o mocy strumienia światła od 1000 do nawet 3600 lumenów. W ten sposób da się stworzyć optymalne warunki oświetleniowe w zasadzie dowolnym pomieszczeniu i to bez względu na ewentualne przeznaczenie.

 

Wszystkim naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić błyskawiczną i sprawną dostawę produktów oświetleniowych. Co więcej, gwarantujemy też specjalistyczną pomoc na dowolnym etapie transakcji.