ŻARÓWKI LED E14

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Dla konwencjonalnych żarówek najlepszą alternatywą jest oświetlenie LED. Trudno się temu dziwić, gdyż charakteryzuje się ono trwałością i energooszczędnym podejściem. Co więcej, bez większych trudności można mieć takie oświetlenie w swoim domu i to bez żadnych modernizacji. Żarówki LED to trwałe źródło światła, które nie nagrzewa się, a przy ich produkcji nie korzysta się z rtęci. Tym samym finalnie otrzymujemy produkt bezpieczny, ekologiczny i wydajny. W tej kategorii poświecimy nieco uwagi żarówce LED E14, która to nazywana jest żarówką z tzw. małym gwintem.Żarówki LED możemy nabyć zarówno z klasycznym gwintem, jak na trzon umożliwiający mocowanie w oprawie "na wcisk". W kwestii żarówek na gwint mamy wspomniany już mały gwint tj. E14 oraz duży, czyli E27. Najczęstsze zastosowanie żarówek z małym gwintem to wszelkiego typu lampki biurkowe, drugi rodzaj to lampy sufitowe.Żarówka LED E14 - energooszczędne i nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe

 

Do spółki z gwintem E27 omawiany tutaj E14 to niezwykle często stosowane rozwiązania w oświetleniach. Można je spotkać zarówno w konwencjonalnych żarówkach, jak również i w tych bardziej nowoczesnych tj. LED-owych. Takie płynne przenikanie się technologii umożliwia bezproblemową migrację z tradycyjnych żarówek na rozwiązania znacznie nowsze.

 

Dlaczego warto używać żarówki typu LED?

 

Omawiany tutaj rodzaj oświetlenia zaliczany jest do ekologicznych i energooszczędnych technologii. Specjaliści sugerują, że migracja na nowsze rozwiązanie LED pozwala na oszczędności rzędu 90%. Tym samym szybko powinno to być zauważalny dla naszego domowego budżetu. Co więcej, zakup tego rodzaju żarówek LED nie jest jakoś specjalnie dużym wydatkiem.Moc żarówek LED w naszej ofercie sprzedażowejMożemy zaoferować wszystkim zainteresowanym żarówki LED o mocach od 1,5W co jest porównywalne do żarówek tradycyjnych o mocy 20W do 9W. Można to porównać do klasycznej żarówki cechującej się mocą 90W. Strumień świetlny takich żarówek znajduje się w zakresie 135 do 900 lumenów. Warte nadmienienia jest to, że pojawiają się żarówki w barwie ciepłej, neutralnej, białej i zimnej. Tym samym przekłada się to na możliwość wybrania optymalnej żarówkę dla siebie.

 

Żarówki z małym gwintem E14 – możliwości zastosowania

 

Omawiany tutaj wariant żarówki najczęściej jest wykorzystywany w lampkach biurowych czy kinkietach ściennych. Trzeba jednak przed samym dokonaniem zakupu sprawdzić posiadany gwint.W jaki sposób odróżnić gwint E14 od gwintu E27?

 

Dla naszej wiedzy przy literze E znajduje się liczba oznaczająca wielkość gwintu w milimetrach. W przypadku wspomnianej tu żarówki jest to wartość rzędu 14 mm, a dla gwintu E27 to 27 mm. Tym samym jest to dość znaczna różnica, lecz dla wykluczenia błędu należy wcześniej ocenić, z jakim gwintem mamy do czynienia.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żarówek zarówno E14, jak i też E27. Służymy wszystkim zainteresowanym fachową pomocą na każdym etapie sprzedaży.

 

Życzymy udanych zakupu i wyboru odpowiedniego źródła światła.