Źródła światła LED

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-18 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Źródła światła LED - szeroki wybór

Moment w historii kiedy mogliśmy do oświetlenia pomieszczeń wykorzystać wyłącznie tradycyjne żarówki jest już dawno za nami. Za sprawą rozwoju technologii i wprowadzenia oświetlenia LED otworzyły się zupełnie nowe możliwości aranżacji wnętrz pod kątem oświetleniowym.

Ledowe źródła światła - ekologia i nowoczesność

Dobierając oświetlenie LED należy zwrócić uwagę na gwint lub mocowanie samego źródła światła. Obecnie najpopularniejsze są żarówki LED z gwintem E27 lub też modele wyposażone w trzonek G11 oraz G13. Oprócz tego istotny jest dobór odpowiedniej barwy światła. Barwa światła uzależniona jest charakteru i przeznaczenia danego pomieszczenia. W przypadku przestrzeni o charakterze relaksacyjnej najlepiej dobrać barwę ciepłą. Natomiast do pracy lub nauki lepiej sprawdzi się barwa zimna.

źródła światła LED w nowoczesnym wnętrzu

Źródło światła LED do Twojego domu

Potrzebujesz nowej żarówki lub też chcesz wymienić dotychczasowe oświetlenie na energooszczędne żarówki LED? Skorzystaj zatem z naszej kompleksowej oferty na źródła światła w technologii LED. Oferujemy żarówki o gwincie E14, E27, Gu10, żarówki Smart Home i wiele wiele więcej.