AKCESORIA DO PANELI LED

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria do paneli LED w Orios.pl

Oprócz bardzo szerokiej i rozbudowanej oferty w naszym sklepie oferujemy również akcesoria niezbędne do przeprowadzenia udanego i bezproblemowego montażu. Przedmioty te można kupić osobno gdyż nie są sprzedawane w zestawach. Nasz sklep Orios.pl oferuje linki montażowe do paneli, zestaw uchwytów pod zabudowę oraz ramki natynkowe. Wszystkie produkty są najwyższej jakości potwierdzone certyfikatami gwarantującymi ich niezawodność w praktyce.

 

Najlepsze ramki natynkowe

Tego typu ramki mają konkretny cel i przeznaczenie. Mianowicie tak skonstruowana obudowa pozwala zamontowanie paneli sufitowych LED w pomieszczeniach wyposażonych w betonowy strop. Możliwy jest również wybór pomiędzy ramką kwadratową a prostokątną. Jednak pomimo różnych wyglądów mają wspólną cechę. Mianowicie chodzi tutaj o ich wysoką jakość oraz wytrzymałość co pozwala cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele kolejnych lat.

 

Sprawdź zestaw uchwytów pod zabudowę!

Klipsy montażowe ponieważ tak też są nazywane uchwyty pod zabudowę z przeznaczeniem do paneli LED. Jest to z całą pewnością idealne rozwiązanie w momencie gdy mamy potrzebę przymocowania ramy panelu LED do sufitu. Wówczas sprężyny umożliwiają nam bezpośredni montaż co jest dużą zaletą. Ich zastosowanie jest różne, ponieważ nadają się do montażu paneli o różnych wymiarach począwszy od tych najmniejszych a kończąc na największych.

 

Linki montażowe do paneli

Kolejną grupą produktów znajdujących się w tej kategorii są linki montażowe do paneli. Z ich pomocą jesteśmy w stanie podwieszać panele LED do sufitu. Sposób ten jest bardzo dobry i praktyczny, w jego zestawie znajdziemy linki, kołki rozporowe, wkręty, trzpienie oraz dystanse. Produkty te posiadają certyfikaty jakości oraz gwarancję na 24 miesiące. Kwestia samego montażu również nie należy do skomplikowanych, wystarczą nam podstawowe narzędzia, które z pewnością większość z nas posiada.

 

Produkty najwyższej jakości!

Dokonując zakupu w naszym sklepie mają państwo pewność, że produkty u nas dostępne są wyłącznie najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz zwracanie uwagi na potrzeby klientów pozwoliło nam zaopatrzyć się w wyłącznie produkty o najwyższych standardach mogących zagwarantować wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Doskonale wiemy, że szczególnie podczas podwieszanych montaży należy stosować najlepsze komponenty aby całość była stabilna i nie zagrażała bezpieczeństwu.

 

Akcesoria w dobrej cenie

Oczywistą sprawą jest fakt, że wybierając konkretne produkty główną uwagę powinno zwracać się na ich jakość, która w tym przypadku jest niezachwiana. Jednak kolejnym kryterium jest cena, otóż tutaj również ku zadowoleniu naszych klientów utrzymuje się ona na przystępnym poziomie co jedynie zachęca do zakupu. Tak więc wybierając nasz sklep Orios.pl mogą mieć państwo pewność, że produkty będą charakteryzować się odpowiednią jakością za czym przemawiają certyfikaty oraz przystępną ceną która zdecydowanie zachęca na korzystanie z takiej oferty.